Recruiter Features (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (79 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: user
he: משתמש

en: Request new password via e-mail.
he: בקש סיסמה חדשה בדואר אלקטרוני.

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Audience
he: קהל יעד

en: more
he: עוד

en: Enabled
he: מופעל

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: File
he: קובץ

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: True
he: אמת

en: Summary
he: תקציר

en: Region
he: איזור

en: Mail
he: מייל

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Roles
he: תפקידים

en: Location
he: מיקום

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Last login
he: התחבר לאחרונה

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: preview
he: תצוגה מקדימה

en: Role
he: תפקיד

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Users
he: חברי האתר

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Member for
he: חבר/ה במשך

en: Request new password
he: חידוש סיסמה

en: Languages
he: שפות

en: author
he: מחבר/ת

en: Log out
he: יציאה

en: Changed
he: השתנה

en: User name
he: שם משתמש

en: Resume
he: הפעלה

en: Photo
he: תמונה

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Organization
he: ארגון

en: Offset
he: היסט

en: Company name
he: שם החברה

en: User account
he: חשבון משתמש

en: About me
he: אודותי

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: User menu
he: תפריט משתמש

en: Job title
he: תיאור תפקיד

en: Submitted on %date
he: נשלח בתאריך %date

en: Additional notes
he: הערות נוספות

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
