Recruiter Features (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (50 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Request new password via e-mail.
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა ელ. ფოსტით.

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Region
ka: რეგიონი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Roles
ka: როლები

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Last login
ka: ბოლო ავტორიზაცია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Role
ka: როლი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Profile
ka: პროფილი

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Member for
ka: წევრი

en: Request new password
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა

en: Languages
ka: ენები

en: author
ka: ავტორი

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
