Recruiter Features (7.x-1.0) - en to lo translation catalogue (11 entries)

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: Request new password via e-mail.
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່ຜ່ານທາງອີເມລ.

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: preview
lo: ເບິ່ງກ່ອນພິມ

en: Member for
lo: ເປັນສະມາຊິກໄດ້

en: Request new password
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່

en: Languages
lo: ພາສາ

en: Log out
lo: ອອກຈາກລະບົບ
