Recruiter Features (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (70 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: user
lv: lietotājs

en: Request new password via e-mail.
lv: Pieprasīt jaunu paroli e-pastā

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Audience
lv: Lasītāji

en: more
lv: vairāk

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: File
lv: Fails

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: True
lv: Jā

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Region
lv: Reģions

en: Mail
lv: Pasts

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Roles
lv: Lomas

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Role
lv: Loma

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Users
lv: Lietotāji

en: Profile
lv: Profils

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: Languages
lv: Valodas

en: author
lv: autors

en: Log out
lv: Iziet

en: Changed
lv: Labots

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Company name
lv: Uzņēmuma nosaukums

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Workflow state
lv: Darbplūsmas stāvoklis

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: User menu
lv: Lietotāja izvēlne
