Recruiter Features (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (46 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Request new password via e-mail.
ne: इमेलमार्फत नयाँ पासवर्डको अनुरोध गर्नुहोस

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Mail
ne: पत्र

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Location
ne: स्थान

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Log out
ne: लगआउट

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता
