Recruiter Features (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (48 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: user
nn: brukar

en: Request new password via e-mail.
nn: Be om nytt passord via e-post

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: File
nn: Fil

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Summary
nn: Samandrag

en: Submitted by
nn: Publisera av

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Roles
nn: Roller

en: Location
nn: Stad

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Role
nn: Rolle

en: Users
nn: Brukarar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Member for
nn: Medlem i

en: Request new password
nn: Be om nytt passord

en: Languages
nn: Språk

en: Log out
nn: Logg ut

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: User account
nn: Brukarkonto

en: - All -
nn: - Alle -

en: User menu
nn: Brukarmeny
