Recruiter Features (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (35 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: File
ps: دوتنه

en: Date
ps: نيټه

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: Summary
ps: لنډیز

en: Region
ps: سيمه

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Role
ps: ونډه

en: Users
ps: غړي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Updated date
ps: نيټه اوسمهالیزول

en: Birthday
ps: کليزه

en: author
ps: ليكوال

en: Log out
ps: وتون

en: User name
ps: کارن نوم

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -

en: Author uid
ps: ليكوال uid
