Recruiter Features (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (72 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: user
sk: používateľ

en: Request new password via e-mail.
sk: Požiadať o zaslanie nového hesla e-mailom.

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Enabled
sk: Povolené

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: File
sk: Súbor

en: Date
sk: Dátum

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: True
sk: Pravda

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Mail
sk: Pošta

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Last login
sk: Posledné prihlásenie

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Users
sk: Používatelia

en: Profile
sk: Profil

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Attachments
sk: Prílohy

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Member for
sk: Členom už

en: Request new password
sk: Požiadať nové heslo

en: Languages
sk: Jazyky

en: author
sk: autor

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Changed
sk: Zmenené

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Organization
sk: Firma

en: Offset
sk: Ofset

en: Company name
sk: Názov firmy

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Profile ID
sk: ID profilu

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: User menu
sk: Používateľské menu

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
sk: <em>Používateľské</em> menu obsahuje odkazy súvisiace s používateľským účtom, a tiež odkaz na odhlásenie.

en: Additional notes
sk: Doplňujúce poznámky

en: Profile type
sk: Typ profilu

en: Asc
sk: Vzostupne
