Recruiter Features (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (45 entries)

en: Title
ug: تىما

en: user
ug: ئەزا

en: Request new password via e-mail.
ug: .ئېلخەت بىلەن ئىم نى جەزىملەش

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Location
ug: ئورنى

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Last login
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Address
ug: ئادرېس

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Member for
ug: ئەزالىق مۇددىتى

en: Request new password
ug: پارولنى يېڭىلاش

en: Languages
ug: تىل

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: User menu
ug: تىزىملىك
