Recruiter Features (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (104 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: user
hu: felhasználó

en: Request new password via e-mail.
hu: Új jelszó igénylése e-mailben.

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Audience
hu: Közönség

en: more
hu: tovább

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: view
hu: megtekintés

en: File
hu: Fájl

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: True
hu: Igaz

en: Summary
hu: Összegzés

en: Region
hu: Régió

en: Mail
hu: Levél

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Location
hu: Helyszín

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Last login
hu: Utolsó bejelentkezés

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: State
hu: Állapot

en: Desc
hu: Csökk

en: preview
hu: előnézet

en: Role
hu: Szerepkör

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Users
hu: Felhasználók

en: Profile
hu: Profil

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: Birthday
hu: Születésnap

en: Saved searches
hu: Mentett keresések

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Member for
hu: Ennyi ideje tag

en: Request new password
hu: Új jelszó igénylése

en: Languages
hu: Nyelvek

en: author
hu: szerző

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Changed
hu: Módosítva

en: Interval
hu: Időköz

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Resume
hu: Folytatás

en: flag
hu: jelölő

en: Photo
hu: Fénykép

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Organization
hu: Szervezet

en: Offset
hu: Eltolás

en: Company name
hu: Cég neve

en: Application title
hu: Alkalmazás neve

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: Profile ID
hu: Profilazonosító

en: Workflow state
hu: Munkafolyamat állapot

en: About me
hu: Rólam

en: Delete link
hu: Törlés hivatkozása

en: Uid
hu: Felhasználóazonosító

en: Education
hu: Oktatás

en: Post date
hu: Beküldés dátuma

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: View panes
hu: Nézettáblák

en: Content pane
hu: Tartalomtábla

en: Empty.
hu: Üres.

en: User menu
hu: Felhasználói menü

en: Job title
hu: Beosztás

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
hu: A <em>Felhasználói</em> menü a felhasználói fiókhoz kapcsolódó hivatkozásokat tartalmazza. Például „Kijelentkezés”.

en: Submitted on %date
hu: Beküldve: %date

en: Additional notes
hu: Kiegészítő megjegyzések.

en: Profile type
hu: Profil típus

en: Asc
hu: Növ

en: I agree with these terms
hu: Egyetértek ezekkel a feltételekkel

en: Required fields
hu: Kötelező mezők

en: Master
hu: Mester

en: Empty text.
hu: Üres szöveg.

en: Author uid
hu: Szerző egyedi azonosítója

en: Displaying @start - @end of @total
hu: @start – @end / @total megjelenítése

en: User name (author)
hu: Felhasználónév (szerző)

en: No jobs found.
hu: Nem találhatóak feladatok.
