Recruiter Features (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (51 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: user
jv: panganggo

en: Request new password via e-mail.
jv: Njaluk sandhi anyar dikirim liwat email.

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Enabled
jv: Urip

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: view
jv: tampilan

en: File
jv: Berkas

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Link
jv: Tautan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: True
jv: Bener

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Mail
jv: Surat

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Location
jv: Lokasi

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Last login
jv: Login terakhir

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Role
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo

en: Profile
jv: Profil

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Member for
jv: Anggota kanggo

en: Request new password
jv: Njaluk tembung sandhi anyar

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Log out
jv: Metu log

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: User account
jv: Akun panganggo

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
