Recruiter Features (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (22 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: user
os: архайæг

en: Request new password via e-mail.
os: Райс ног пароль электронон постæй.

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Email address
os: Email адрес

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: view
os: бакаст

en: File
os: Файл

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Summary
os: Иумиагæй
