Recruiter Features (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (33 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Request new password via e-mail.
pa: ਈਮੇਲ ਰਾਹੀਂ ਨਵੇਂ ਪਾਸਵਰਡ ਲਈ ਮੰਗ ਕਰੋ।

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: Request new password
pa: ਨਵੇਂ ਪਾਸਵਰਡ ਲਈ ਮੰਗ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ
