Recruiter Features (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (43 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: user
sq: përdoruesi

en: Request new password via e-mail.
sq: Kërko një fjalëkalim të ri via e-mail.

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: view
sq: shfaq

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Region
sq: Sektori

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Location
sq: Vendodhja

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Users
sq: Përdorues

en: Profile
sq: Profili

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Member for
sq: Anëtar që prej

en: Request new password
sq: Kërko një fjalëkalim të ri

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Log out
sq: Dalja

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: User account
sq: Profili i përdoruesit
