Recruiter Features (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (87 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: user
sv: användare

en: Request new password via e-mail.
sv: Begär nytt lösenord via e-post.

en: E-mail
sv: E-post

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Username
sv: Användarnamn

en: Email address
sv: E-postadress

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Audience
sv: Målgrupp

en: more
sv: mer

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: view
sv: visa

en: File
sv: Fil

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Link
sv: Länk

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: True
sv: Sant

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Mail
sv: E-post

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Active
sv: Aktiv

en: Page
sv: Sida

en: Roles
sv: Roller

en: Location
sv: Plats

en: Last access
sv: Senast åtkomst

en: Last login
sv: Senaste inloggning

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: State
sv: Läge

en: Desc
sv: Fallande

en: Role
sv: Roll

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Log in
sv: Logga in

en: Users
sv: Användare

en: Profile
sv: Profil

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Updated date
sv: Uppdaterad datum

en: Birthday
sv: Födelsedag

en: Attachments
sv: Bilagor

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Member for
sv: Medlem i

en: Request new password
sv: Begär nytt lösenord

en: Languages
sv: Språk

en: author
sv: författare

en: Log out
sv: Logga ut

en: Changed
sv: Ändrad

en: Interval
sv: Intervall

en: User name
sv: Användarnamn

en: Resume
sv: Återuppta

en: Photo
sv: Foto

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Organization
sv: Organisation

en: Offset
sv: Kompensera

en: Company name
sv: Företagsnamn

en: User account
sv: Användarkonto

en: Profile ID
sv: Profil-ID

en: About me
sv: Om mig

en: Delete link
sv: Radera länk

en: Post date
sv: Datum för inlägg

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Content pane
sv: Innehållspanel

en: User menu
sv: Användarmeny

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
sv: Menyn <em>Användare</em> innehåller länkar relaterade till användarens konto, samt länken "Logga ut".

en: Profile type
sv: Profiltyp

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Empty text.
sv: Tom text.

en: Author uid
sv: UID för författare

en: Displaying @start - @end of @total
sv: Visar @start - @end av @total
