Recruiter Features (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (88 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: user
cs: uživatel

en: Request new password via e-mail.
cs: Požádat o nové heslo prostřednictvím e-mailu.

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email address
cs: E-mail

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: view
cs: zobrazit

en: File
cs: Soubor

en: Date
cs: Datum

en: Link
cs: Odkaz

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: True
cs: Pravda (True)

en: Summary
cs: Souhrn

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Mail
cs: E-mail

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Contact
cs: Kontakt

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Roles
cs: Role

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Location
cs: Místo

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Last login
cs: Poslední přihlášení

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: State
cs: Stav

en: Desc
cs: Sestupně

en: Filter by
cs: Filtrovat podle

en: Company
cs: Společnost

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Personal information
cs: Osobní informace

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Users
cs: Uživatelé

en: Profile
cs: Profil

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: Attachments
cs: Přílohy

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: Request new password
cs: Zaslat nové heslo

en: Languages
cs: Jazyky

en: author
cs: autor

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Changed
cs: Změněno

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Apply
cs: Použít

en: Application
cs: Aplikace

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: Company name
cs: Jméno společnosti

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Profile ID
cs: ID profilu

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Post date
cs: Datum vytvoření

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: User menu
cs: Menu uživatele

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
cs: <em>Uživatelské<em> menu obsahuje odkazy související s uživatelskými účty a odkaz pro odhlášení.

en: Submitted on %date
cs: Odesláno: %date

en: Time period
cs: Časové období

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Author uid
cs: UID autora
