Recruiter Features (7.x-1.2) - en to ga translation catalogue (25 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Phone
ga: Fón

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Request new password
ga: Iarr pasfhocal nua

en: Log out
ga: Logáil amach

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: - Any -
ga: - Iad uile -
