Recruiter Features (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (55 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Request new password via e-mail.
ku: بە ئیمێل داوای وشەنهێنییەکی نوێ بکە.

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: view
ku: پیشاندان

en: File
ku: پەڕگە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Summary
ku: کورتە

en: Region
ku: ناوچە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Location
ku: شوێن

en: Last login
ku: دوا چوونەژوورەوە

en: Role
ku: ڕۆل

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Member for
ku: ئەندامە بۆ ماوەی

en: Request new password
ku: داوای وشەنهێنییەکی نوێ بکە

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: User menu
ku: پێڕستی بەکارهێنەر
