Recruiter Features (7.x-1.2) - en to ky translation catalogue (13 entries)

en: Request new password via e-mail.
ky: E-mail аркылуу жаңы сырсөз талап кылуу.

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: view
ky: көрүү

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: Languages
ky: Тилдер

en: last »
ky: соңку »
