Recruiter Features (7.x-1.2) - en to mk translation catalogue (19 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: user
mk: корисник

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Contact
mk: Контакт

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Location
mk: Локација

en: Log in
mk: Најави ме

en: Users
mk: Корисници

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: Request new password
mk: Барање нова лозинка

en: Log out
mk: Одјави ме

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: User account
mk: Корисничка сметка

en: Post date
mk: Датум на објава

en: - All -
mk: - Сите -
