Recruiter Features (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (65 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: user
az: İstifadəçi

en: Request new password via e-mail.
az: Email vasitəsilə yeni şifrəni sifariş et

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: view
az: görünüş

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: True
az: Həqiqət

en: Summary
az: Xülasə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: User
az: İstifadəçi

en: Contact
az: Kontakt

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Location
az: Məkan

en: Last access
az: Son icazə

en: Last login
az: Son loqin

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Filter by
az: Filtirləyin

en: Role
az: Rollar

en: Log in
az: Loqin

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Member for
az: üçün üzv

en: Languages
az: Dillər

en: author
az: müəllif

en: Log out
az: Çıxış

en: Changed
az: Dəyişdi

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Post date
az: Yazı tarixi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
