Recruiter Features (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (67 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: user
be: карыстальнік

en: Request new password via e-mail.
be: Запытаць новы пароль на e-mail.

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Email address
be: Email адрас

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Enabled
be: Уключана

en: Last updated
be: Абноўлена

en: view
be: глядзець

en: File
be: Файл

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Summary
be: Падсумаванне

en: URL
be: Спасылка

en: Region
be: Рэгіён

en: Updated
be: Абноўлена

en: Mail
be: Пошта

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Contact
be: Кантакт

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Last login
be: Апошні ўваход

en: Role
be: Роля

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Profile
be: Профіль

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Attachments
be: Дадаткі

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Member for
be: Сябра цягам

en: Request new password
be: Запытаць новы пароль

en: Languages
be: Мовы

en: Log out
be: Выйсці

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: Delete link
be: Выдаліць спасылку

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
be: Меню <em>Карыстальнік</em> утрымлівае спасылкі, звязаныя з акаунтам карыстальніка, а таксама спасылку "Выйсці з сістэмы"
