Recruiter Features (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (88 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: user
el: χρήστης

en: Request new password via e-mail.
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου μέσω e-mail.

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: more
el: περισσότερα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: view
el: προβολή

en: File
el: Αρχείο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: True
el: Αληθής

en: Summary
el: Περίληψη

en: Region
el: Περιοχή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Last login
el: Τελευταία σύνδεση

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: Filter by
el: Φιλτράρισμα κατά

en: Company
el: Εταιρία

en: Role
el: Ρόλος

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Log in
el: Είσοδος

en: Users
el: Χρήστες

en: Profile
el: Προφίλ

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Birthday
el: Γενέθλια

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Member for
el: Μέλος για

en: Request new password
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου

en: Languages
el: Γλώσσες

en: author
el: συγγραφέας

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Interval
el: Περίοδος

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: flag
el: σημαία

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Company name
el: Όνομα εταιρίας

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη

en: Profile ID
el: Α/Α προφίλ

en: Delete link
el: Σύνδεσμος διαγραφής

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Post date
el: Ημερομηνία δημοσίευσης

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
el: Το μενού <em>Χρήστη</em> περιέχει σύνδεσμους σχετικούς με το λογαριασμό χρήστη, όπως και τον σύνδεσμο 'Αποσύνδεση'.

en: Additional notes
el: Πρόσθετες παρατηρήσεις

en: Asc
el: Αύξ

en: Author uid
el: Uid συντάκτη
