Recruiter Features (7.x-1.3) - en to fy translation catalogue (25 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Request new password via e-mail.
fy: Nij wachtwurd oanmeitsje oer de e-mail.

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Language
fy: Taal

en: more
fy: mear

en: Date
fy: Datum

en: User
fy: Brûker

en: Contact
fy: Kontakt

en: Active
fy: Aktyf

en: Log in
fy: Ynlogge

en: Users
fy: Brûkers

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: Member for
fy: Lid sint

en: Request new password
fy: Nij wachtwurd oanmeitsje

en: Languages
fy: Talen

en: Log out
fy: Utlogge

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »

en: User account
fy: Brûkersaccount

en: User menu
fy: Brûkersmenu
