Recruiter Features (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (88 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: user
gl: usuario/a

en: Request new password via e-mail.
gl: Solicitar un novo contrasinal por correo-e.

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Audience
gl: Audiencia

en: more
gl: máis

en: Enabled
gl: Activado

en: Last updated
gl: Última actualización

en: view
gl: vista

en: File
gl: Ficheiro

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: True
gl: Verdadeiro

en: Summary
gl: Resumo

en: Region
gl: Área

en: Updated
gl: Actualizado

en: Mail
gl: Correo-e

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Contact
gl: Contacto

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Location
gl: Localización

en: Last access
gl: Último acceso

en: Last login
gl: Último inicio de sesión

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: Filter by
gl: Filtrar por

en: Company
gl: Compañía

en: Role
gl: Rol

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Users
gl: Usuarios

en: Profile
gl: Perfil

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Created date
gl: Data de creación

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Member for
gl: Membro durante

en: Request new password
gl: Solicitar un novo contrasinal

en: Languages
gl: Idiomas

en: author
gl: autor

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Interval
gl: Intervalo

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Company name
gl: Nome da empresa

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Profile ID
gl: ID do perfil

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Post date
gl: Data de envio

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: User menu
gl: Menú de usuario

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
gl: O menú <em>Usuario</em> contén enlaces relacionados ca conta do usuario, como o enlace 'Pechar sesión'.

en: Submitted on %date
gl: Enviado o %date

en: I agree with these terms
gl: Concordo con estes termos

en: Author uid
gl: Uid do autor
