Recruiter Features (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Username
de: Aawändername

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: File
de: Dokumänt

en: Summary
de: Zämefassig

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Last login
de: Letschti Aamäldig

en: Role
de: Rolle

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
de: Im <em>Awänder-Menü</em> si alli Links zum Awänder sym Konto und der Link zum sich abmälde.
