Recruiter Features (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (20 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: user
mg: mpikambana

en: Request new password via e-mail.
mg: Fangatahana teny miafina vaovao avy amin'ny mailaka

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: User
mg: Mpampiasa

en: Log in
mg: Fidirana

en: Request new password
mg: Fangatahana teny miafina vaovao

en: Log out
mg: Fivoahana

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa
