Recruiter Features (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (48 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Request new password via e-mail.
mn: Шинэ нууц үгийг э-шуудангаар хүлээн авах.

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: view
mn: харах

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Link
mn: Холбоос

en: Name
mn: Нэр

en: Region
mn: Бүс

en: Mail
mn: Шуудан

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Location
mn: Байрлал

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Request new password
mn: Шинэ нууц үгийн хүсэлт

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг
