Recruiter Features (7.x-1.1) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: user
br: implijer

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Mail
br: Postel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Last login
br: Kevreañ diwezhañ

en: Member for
br: Ezel abaoe

en: Log out
br: Digevreañ
