Recruiter Features (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (95 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: user
ca: usuari

en: Request new password via e-mail.
ca: Demana una nova contrasenya per correu electrònic.

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Audience
ca: Audiència

en: more
ca: més

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Last updated
ca: Última actualització

en: view
ca: mostra

en: File
ca: Fitxer

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: True
ca: Cert

en: Summary
ca: Resum

en: Region
ca: Regió

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Mail
ca: Correu

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Contact
ca: Contacte

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Location
ca: Localització

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Last login
ca: Darrer inici de sessió

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: Filter by
ca: Filtra per

en: Company
ca: Empresa

en: Role
ca: Rol

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Log in
ca: Entra

en: Users
ca: Usuaris

en: E-Mail
ca: Correu electrònic

en: Profile
ca: Perfil

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Applications
ca: Aplicacions

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Created date
ca: Data de creació

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Attachments
ca: Adjunts

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Member for
ca: Membre des de fa

en: Request new password
ca: Demana una contrasenya nova

en: Languages
ca: Llengües

en: author
ca: autor

en: Log out
ca: Surt

en: Changed
ca: Canviat

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Photo
ca: Foto

en: Apply
ca: Aplica

en: Application
ca: Aplicació

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Organization
ca: Organització

en: Offset
ca: Desplaçament

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Education
ca: Educació

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Post date
ca: Data de publicació

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Content pane
ca: Panell de contingut

en: User menu
ca: Menú d'usuari

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
ca: El menú d'<em>Usuari</em> conté els enllaços relacionats al compte d'usuari, a més a més, de l'enllaç de 'Sortir'.

en: Submitted on %date
ca: Enviat el %date

en: Master
ca: Mestre

en: Empty text.
ca: Text buit.

en: Author uid
ca: Identificador (UID) de l'autor

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total
