Recruiter Features (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (74 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: user
hr: korisnik

en: Request new password via e-mail.
hr: Zatraži novu lozinku putem e-pošte.

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: view
hr: prikaz

en: File
hr: Datoteka

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Link
hr: Poveznica

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: True
hr: Istina

en: Summary
hr: Sažetak

en: Region
hr: Regija

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Mail
hr: E-pošta

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Contact
hr: Kontakt

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Location
hr: Lokacija

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Last login
hr: Zadnja prijava

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: Filter by
hr: Filtriranje po

en: Role
hr: Uloga

en: Log in
hr: Prijava

en: Users
hr: Korisnici

en: Profile
hr: Profil

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Attachments
hr: Privitci

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Member for
hr: Član već

en: Request new password
hr: Zatraži novu lozinku

en: Languages
hr: Jezici

en: Log out
hr: Odjava

en: Resume
hr: Nastavi

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: User account
hr: Korisnički račun

en: Delete link
hr: Ukloni poveznicu

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: Post date
hr: Datum unosa

en: User menu
hr: Korisnički izbornik

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
hr: <em>Korisnički</em> izbornik sadrži poveznice vezane za korisničke račune, kao i poveznicu za odjavu.

en: Asc
hr: Uzlazno
