Recruiter Features (7.x-1.0-rc3) - en to my translation catalogue (38 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: File
my: ဖိုင်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: True
my: အမှန်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Member for
my: အသင်း၀င်ဖြစ်ခဲ့သည့်ကာလ

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: author
my: စာရေးသူ

en: ,
my: .

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Submitted on %date
my: %date နေ့တွင် ရေးသားပေးပို့သည်
