Recruiter Features (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (36 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: user
sr: корисник

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Enabled
sr: Укључено

en: Date
sr: Датум

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Region
sr: Регион

en: Mail
sr: Пошта

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Roles
sr: Улоге

en: Last login
sr: Задња пријава

en: State
sr: Статус

en: Role
sr: Улога

en: Log in
sr: Пријави се

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Member for
sr: Члан сте

en: Languages
sr: Језици

en: Log out
sr: Одјави се

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: - Any -
sr: - Сваки -
