Recurly (7.x-1.0-alpha3) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Date
am: ቀን

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Update
am: አዘምን

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Selected
am: የተመረጠ
