Recurly (7.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Date
cs: Datum

en: None
cs: Žádné

en: Number
cs: Číslo

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Total
cs: Celkem

en: Email
cs: E-mail

en: Active
cs: Aktivní

en: Selected
cs: Vybráno

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: Price
cs: Cena

en: Amount
cs: Částka

en: Invoice
cs: Faktura

en: Invoices
cs: Faktury

en: Payments
cs: Platby

en: Company
cs: Společnost

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Full
cs: Celé

en: Paid
cs: Zaplaceno

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Subtotal
cs: Mezisoučet

en: Select
cs: Vybrat

en: Subscription
cs: Přihláška

en: Subdomain
cs: Subdoména

en: Services
cs: Služby
