Recurly (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Date
fil: Petsa

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: edit
fil: wastuhin

en: Update
fil: Gawing bago

en: Active
fil: Aktibo

en: Account not found
fil: Ang akawnt ay hindi nakita
