Recurly (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (39 entries)

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Username
it: Nome utente

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Default currency
it: Valuta predefinita

en: Date
it: Data

en: None
it: Nessuno

en: Number
it: Numero

en: Country
it: Paese

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: edit
it: modifica

en: Update
it: Aggiorna

en: Total
it: Totale

en: Email
it: E-mail

en: Active
it: Attivo

en: Selected
it: Selezionato

en: Start Date
it: Data di Inizio

en: Price
it: Prezzo

en: Amount
it: Importo

en: State
it: Stato

en: Invoice
it: Fattura

en: Payments
it: Pagamenti

en: Company
it: Azienda

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: Expiration Date
it: Data scadenza

en: City
it: Città

en: Phone number
it: Telefono

en: Full
it: Completo

en: Subtotal
it: Totale parziale

en: Failed
it: Non riuscito

en: Purchase
it: Totale ordine

en: Select
it: Scegliere

en: Sign up
it: Iscriviti

en: Signup
it: Iscrizione

en: Coupon code
it: Codice coupon

en: Cancel subscription
it: Elimina iscrizione
