Recurly (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Selected
pa: ਚੁਣੇ
