Recurly (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Username
ps: کارن نوم

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Active
ps: فعال

en: Selected
ps: غوره شوي

en: Select
ps: غوره
