Recurly (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (50 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Default currency
ru: Валюта по умолчанию

en: Date
ru: Дата

en: None
ru: Нет

en: Number
ru: Число

en: Country
ru: Страна

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: Update
ru: Обновить

en: Total
ru: Итого

en: Active
ru: Активно

en: Selected
ru: Выбрано

en: Start Date
ru: Дата начала

en: Price
ru: Цена

en: Amount
ru: Сумма

en: State
ru: Состояние

en: Invoice
ru: Счет

en: Invoices
ru: Счета

en: Payments
ru: Платежи

en: Company
ru: Компания

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Full
ru: Полный

en: Paid
ru: Оплачен

en: Zip code
ru: Почтовый индекс

en: Expired
ru: Истекшие

en: Immediately
ru: Немедленно

en: Subtotal
ru: Предварительная сумма

en: Failed
ru: Не удалось

en: Purchase
ru: Покупка

en: Live
ru: Действующий

en: Select
ru: Выбрать

en: Subscription
ru: Подписка

en: Subdomain
ru: Поддомен

en: Services
ru: Службы

en: List subscriptions
ru: Список подписок

en: Sign up
ru: Подписка

en: Signup
ru: Регистрация

en: Coupon code
ru: Код скидки

en: Address line 1
ru: Адрес

en: Address line 2
ru: Адрес (дополнительно)

en: Successful payment
ru: Оплата прошла успешно

en: Invoice PDF
ru: счёт в PDF
