Recurly (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Default currency
ca: Moneda per defecte

en: Date
ca: Data

en: None
ca: Cap

en: Number
ca: Número

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Update
ca: Actualitza

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Active
ca: Actiu

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Price
ca: Preu

en: Amount
ca: Import

en: State
ca: Estat

en: Invoice
ca: Factura

en: Payments
ca: Pagaments

en: Company
ca: Empresa

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Full
ca: Complet

en: Paid
ca: Pagat

en: Zip code
ca: Codi postal

en: Expired
ca: Caducat

en: Immediately
ca: Immediatament

en: Failed
ca: Fallat

en: Live
ca: En viu

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Subscription
ca: Subscripció

en: Services
ca: Serveis
