Recurly (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (29 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Selected
kn: ಆರಿಸಲಾದ

en: Start Date
kn: ಆರಂಭ ದಿನಾಂಕ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ

en: Expiration Date
kn: ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವ ದಿನಾಂಕ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Expired
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Failed
kn: ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು
