Recurly (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (43 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Username
ja: ユーザー名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Default currency
ja: デフォルトの通貨

en: Date
ja: 日付

en: None
ja: なし

en: Number
ja: 数値

en: Country
ja: 国

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: edit
ja: 編集

en: Update
ja: 更新

en: Updated
ja: 更新

en: Total
ja: 合計

en: Email
ja: メール

en: Active
ja: アクティブ

en: Selected
ja: 選択済み

en: Start Date
ja: 開始日

en: Price
ja: 価格

en: Amount
ja: 量

en: State
ja: 状態

en: Invoice
ja: 請求書

en: Payments
ja: 決済

en: Company
ja: 会社

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: City
ja: 市区町村

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Full
ja: すべて

en: Account status
ja: アカウント 状況

en: Expired
ja: 期限切れ

en: Immediately
ja: 即時

en: Subtotal
ja: 小計

en: Failed
ja: 失敗

en: Live
ja: ライブ

en: Select
ja: 選択

en: Subscription
ja: 配信登録

en: Services
ja: サービス

en: Sign up
ja: サインアップ

en: Signup
ja: サインアップ

en: Coupon code
ja: クーポンコード
