Recurly (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Date
mr: दिनांक

en: None
mr: काहीच नाही

en: Number
mr: अंक

en: Country
mr: देश

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Update
mr: अपडेट

en: Updated
mr: सुधारित

en: Total
mr: एकूण

en: Email
mr: ईमेल

en: Active
mr: सक्रिय

en: Selected
mr: निवडलेले

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक

en: Price
mr: किंमत

en: State
mr: राज्य
