Recurly (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Date
he: תאריך

en: None
he: ללא

en: Number
he: מספר

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: Total
he: סך הכל

en: Email
he: דוא"ל

en: Active
he: פעיל

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: Price
he: מחיר

en: Amount
he: כמות

en: State
he: מצב

en: Invoice
he: חשבונית

en: Company
he: חברה

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: City
he: עיר

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Full
he: מלא

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Immediately
he: מיידית

en: Subtotal
he: סיכום ביניים

en: Failed
he: נכשל

en: Live
he: חי

en: Select
he: בחר

en: Subscription
he: מנוי

en: Subdomain
he: תחום משנה

en: Sign up
he: הרשמה

en: Signup
he: הרשם

en: Coupon code
he: קוד הקופון

en: Reactivate
he: הפעל מחדש
