Recurly (7.x-2.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Selected
dz: སེལ་འཐུ་གྲུབ་ཡོདཔ།
