Recurly (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: subscribe
et: telli

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Default currency
et: Vaikimisi rahaühik

en: Date
et: Kuupäev

en: None
et: Puudub

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Update
et: Uuenda

en: Updated
et: Uuendatud

en: Total
et: Kokku

en: Email
et: E-kiri

en: Active
et: Aktiivne

en: Selected
et: Valitud

en: Card Number
et: Kaardi number

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Price
et: Hind

en: Amount
et: Kogus

en: State
et: Olek

en: Invoice
et: Arve

en: Invoices
et: Arved

en: Payments
et: Maksed

en: Company
et: Asutus

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: City
et: Linn

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Full
et: Täielik

en: Subtotal
et: Vahesumma

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Select
et: Vali

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Invoice PDF
et: Arve PDF
