Recurly (7.x-2.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: subscribe
eu: harpidetu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Date
eu: Data

en: None
eu: Bat ere ez

en: Number
eu: Zenbakia

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Email
eu: Eposta

en: Active
eu: Aktiboa

en: Selected
eu: Hautatuta

en: State
eu: Egoera

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Full
eu: Osoa

en: Immediately
eu: Berehala

en: Select
eu: Aukeratu

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Signup
eu: Sinatu
