Recurly (7.x-2.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (16 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Country
ga: Tír

en: Total
ga: Iomlán

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Price
ga: Praghas

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Phone number
ga: Fón

en: Subtotal
ga: Fo-iomlán

en: Postal Code
ga: Cód Poist
