Recurly (7.x-2.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (38 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Default currency
ro: Moneda implicită

en: Date
ro: Data

en: None
ro: Nimic

en: Number
ro: Număr

en: Country
ro: Ţară

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Update
ro: Actualizare

en: Updated
ro: Actualizat

en: Email
ro: email

en: Active
ro: Activ

en: Selected
ro: Selectat

en: Card Number
ro: Numărul cardului

en: Price
ro: Preţ

en: Amount
ro: Suma

en: State
ro: Status

en: Invoice
ro: Factura

en: Invoices
ro: Facturi

en: Payments
ro: Plăți

en: Company
ro: Companie

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Full
ro: Complet

en: Paid
ro: Plătit

en: Expired
ro: Expirat

en: Failed
ro: Eșuat

en: Select
ro: Alege

en: Services
ro: Servicii

en: Coupon code
ro: Cod cupon

en: Invoice PDF
ro: Factură PDF
